Przemyśl układ swojego ogrodu

Koniec zimy jest idealny do ponownego przemyślenia ogrodu. Ograniczona roślinność pozwala na uchwycenie jej w całości, poprzez łatwe określenie perspektyw, ścieżek, grządek i obszarów do pokrycia.

Szopa ogrodowa, schronisko, szklarnia, altana

Potrzebujesz więcej miejsca? Dlaczego nie zainstalować konstrukcji ogrodowej. Od prostej szopy na narzędzia do domku, który może być wykorzystywany jako dodatkowy pokój dla przyjaciół, te modne konstrukcje istnieją dziś w szerokim zakresie rozmiarów, stylów i materiałów. Łatwe w montażu, mogą być również budowane w Twoim domu przez nasze zespoły.
Przed instalacją budynku w ogrodzie należy zapoznać się z obowiązującymi przepisami i deklaracjami, które należy złożyć. Informacje te można uzyskać od władz lokalnych. Powinieneś też porozmawiać o tym z sąsiadami.

Zainstaluj ogrodzenia i barierki

Przeprojektujcie swoje podjazdy i kwietniki! Niezależnie od tego, czy chodzi o wyznaczenie miejsca na kwiaty, czy też narożnika ogrodu warzywnego, o zaznaczenie podziału między trawnikiem a tarasem, o otoczenie zbiornika na wodę, czy też o obramowanie podjazdu, granice i ogrodzenia są sprzymierzeńcami dobrze zaprojektowanego ogrodu. Uwielbiaj fałdy wiklinowe lub leszczyny dla staroświeckiego uroku. Albo zdecydować się na metal dla większego rygoru…

Dodaj pergole

W drewnie lub metalu, wybierz i zainstaluj teraz łuki i pergole, które wkrótce znikną pod różami i cysterną. Eleganckie, solidne i praktyczne, są najlepszym sposobem, aby nieestetyczna powierzchnia zniknęła pod roślinami.

Przymocowanie kratek i palików

Nasze drewniane, PCV lub metalowe kraty zapewniają długotrwałe wsparcie w warunkach zewnętrznych i dają Twoim wspinaczom wsparcie, którego potrzebują. Skorzystaj z okazji, aby wybrać dekoracyjne paliki, które ożywią Twój ogród i poprowadzą Twoje rośliny.