Wyjazdy integracyjne – Pabianice

Wyjazdy integracyjne – Pabianice
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

wyjazdy integracyjne (10)Nagrody w pracy
Nauka o zarządzaniu zna dużo różnych metod nagradzania pracowników. Jest to słuszne postępowanie, ponieważ nagroda sprawdza się o wiele lepiej niż kara, która blokuje inicjatywę i stwarza poczucie skrzywdzenia. Do materialnych nagród należą podwyżki, niematerialnych pochwały, z kolei pomiędzy nimi stoi forma pośrednia – na przykład wyjazdy integracyjne, na które większość pracowników czeka.
Wyjazdy integracyjne wysyłają do uczestników sygnał, że firma dba o nich i troszczy się ich dobre samopoczucie. Stanowi to niezwykle ważny komunikat, który przekłada się na poczucie związania z firmą, lojalność i sympatię wobec niej. Dla niektórych ludzi niezwykle istotna jest możliwość stałego podnoszenia swoich kompetencji, dlatego chętnie uczestniczą w wyjazdach szkoleniowych, które dają im możliwość uczenia się. Z kolei inni wolą odpoczywać i zapoznawać się ze swoimi współpracownikami na gruncie bardziej neutralnym niż biuro lub zakład pracy. Pozwala to wypracować metody komunikacji dobre dla zespołu.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Jukatan ? Meksyk

    Jukatan przyciąga turystów przede wszystkim wspaniałe pozostałości po miastach cywilizacji MAJÓW. Szacuje się, że w obecnych czasach żyje około miliona potomków ludzi, którzy wybudowali te miasta. Na Jukatanie średnia roczna temperatura powietrza wynosi około 30 stopni Celsjusza, a wybór pory roku, kiedy najlepiej się tam wybrać zależy od opadów deszczu: pora deszczowa trwa tam od…

    Read more