Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester

Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Popularne loty z Gdańska

Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest jedynym lotniskiem na Pomorzu. Można stąd polecieć do wielu krajów Europy, w tym to Hiszpanii, Wielkiej Brytanii czy do Skandynawii. Jedne z najpopularniejszych połączeń z tego lotniska to loty na trasie Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester.

Loty Gdańsk Stavanger
Stavanger to jedna z najpiękniejszych miejscowości w Norwegii, stanowiąca świetny punkt wypadowy na wycieczki pisze i górskie, w tym na słynne punkty widokowe w Preikestolen i Kieragbolten. Stavenger znajduje się nad morzem, dzięki czemu możemy tu znaleźć również liczne plaże i spędzić czas aktywnie. Loty do tej miejscowości odbywają się kilka razy w tygodniu.

Loty Gdańsk Manchester
Manchester to jedno z największych i najstarszych miast w Anglii i słynie z olbrzymiej wielokulturowości. Można znaleźć tu olbrzymią liczbę urokliwych zabytków, muzeów i galerii sztuki. Warto wybrać się do Manchesteru na zakupy przedświąteczne – co roku organizowany jest olbrzymi jarmark. Loty na trasie Gdańsk Manchester odbywają się regularnie.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Wyjazdy narciarskie

    Ferie zimowe 2011 spędzę na nartach. Choć lato jeszcze w pełni, to ja zarezerwowałam już wyjazdy narciarskie na sezon zima 2010/2011. I tak ferie zimowe 2011 spędze na nartach we Włoszech, Francji, Szwajcarii i Norwegii. Już się nie mogę doczekać na początek sezonu w zaśnieżonym ośrodku narciarskim. Wyjazdy narciarskie do Europy to dobra okazja na…

    Read more