Co można robić podczas urlopu w Chorwacji?

Co można robić podczas urlopu w Chorwacji?
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAChorwacja to naprawdę przepiękny kraj. Przez wiele osób bardzo często porównywana jest do najpiękniejszej i najbardziej uwielbianej przez turystów części Francji ? Lazurowego Wybrzeża.
Chorwacja położona jest nad niezwykle urokliwym Morzem Adriatyckim. Spędzając wakacje w Chorwacji warto jest przeznaczyć je niemal w całości na beztroski wypoczynek nad morzem i niczym nieograniczone korzystanie z uroków malowniczych plaż, podziwianie wyjątkowych, przepięknych fiordów, a także korzystanie z korzystnej pogody, która niemal zawsze występuje w tym rejonie Europy. Plażując w Chorwacji można nie tylko korzystać z kąpieli morskich i słonecznych, oraz podziwiać piękne widoki, ale kiedy znudzi nam się bierny wypoczynek, możemy aktywnie spędzić czas żeglując po Adriatyku.
Chorwacja jest też krajem pełnych niewielkich, wyjątkowych restauracji, w których za naprawdę niewielką cenę można spróbować przepysznych tradycyjnych dań, oraz napić się dobrego wina i posłuchać muzyki. Chorwaci są narodem niezwykle przyjaznym i otwartym na turystów. Dzięki temu, że język chorwacki i polski są do siebie dosyć podobne, w Chorwacji żaden turysta z Polski nie będzie miał problemów z komunikacją.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Bilety lotnicze

    Świat się skurczył, dzięki możliwości podróżowania samolotami. Teraz wystarczy wolny weekend i trochę dodatkowych pieniędzy w kieszeni, by ruszyć poznawać świat. Umożliwiają to tanie loty i równie tanie bilety lotnicze. Chcąc kupić bilet lotniczy mamy dzisiaj naprawdę wiele możliwości. Praktycznie nikt już nie kupuje biletów w biurze, ponieważ o wiele prostszym i wygodniejszym sposobem jest…

    Read more