Cisna – noclegi u Mirosławy – Bieszczady

Cisna – noclegi u Mirosławy – Bieszczady
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Cisna – noclegi u Mirosławy – Bieszczady

Bieszczady – najczystsze i najbardziej urokliwe góry w Polsce. W tym regionie przyroda odkrywa swe niepowtarzalne uroki o każdej porze roku. Ichoć Bieszczady zachowują jeszcz swój dziki charakter to każdy przyjeżdżający tu turysta znajdzie coś dla siebie. Noclegi o zróżnicowanym standardzie, pyszne regionalne jedzenie, szlaki turystyczne zróżnicowane pod względem trudności i czasów przejścia oraz lekkie trasy spacerowe. Na pieszych i rowerowych szlakach spotkasz unikalną roślinność i chronione zwierzęta, posłuchasz śpiewu ptaków, wypijesz łyk krystalicznej wody z górskich potoków nawet bez przegotowania. Nacieszysz oczy pięknem krajobrazów i spotkasz ludzi radosnych i życzliwych każdemu.

Jeśli planujesz urlop i wyjazd w Bieszczady a dokładnie do Cisnej – to dobrze trafiłeś. Na naszej witrynie internetowej ” Cisna – noclegi u Mirosławy ” znajdziesz ofertę noclegu dla turystów pragnących wędrować po Bieszczadach i odpoczywać w atrakcyjnej miejscowości Cisna. Informacje o naszym obiekcie, naszym regionie, atrakcjach i imprezach w naszej okolicy. W naszej ofercie :
– duży wygodny pokój na poddaszu do 6 miejsc noclegowych. Przy pokoju łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, tv sat, Internet Wi-Fi ( oferta całoroczna ).
– dwa pokoje 2-osobowe w domku letniskowym. Przy każdym pokoju łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, tv sat, Internet Wi-Fi ( oferta w sezonie letnim ).
Doskonałe warunki do odpoczynku w ciszy, spokoju i bliskim kontakcie z przyrodą oraz uprawiania turystyki górskiej, pieszej i rowerowej. A gdy przyjedziesz tu raz, będziesz wracał tu zawsze by w bieszczadzkiej głuszy naładować wyczerpane codziennym życiem ” baterie ” ….
Zapraszamy i zachęcamy do przyjazdu w Bieszczady.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Loty na Teneryfe

    Loty na Teneryfę Marzy nam się wypoczynek w przepięknym, egzotycznym miejscu. Naprawdę nie musimy udawać się na antypody, na drugi koniec świata. Wystarczy, że zdecydujemy się odwiedzić Teneryfę. Loty na Teneryfe nie muszą być wcale drogie. Jeśli zarezerwujemy je odpowiednio wcześnie lub wyszukamy promocji, to wyprawa na tę rajską wyspę może stać się ucieleśnieniem naszych…

    Read more