Cisna – noclegi u Mirosławy – Bieszczady

Cisna – noclegi u Mirosławy – Bieszczady
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Cisna – noclegi u Mirosławy – Bieszczady

Bieszczady – najczystsze i najbardziej urokliwe góry w Polsce. W tym regionie przyroda odkrywa swe niepowtarzalne uroki o każdej porze roku. Ichoć Bieszczady zachowują jeszcz swój dziki charakter to każdy przyjeżdżający tu turysta znajdzie coś dla siebie. Noclegi o zróżnicowanym standardzie, pyszne regionalne jedzenie, szlaki turystyczne zróżnicowane pod względem trudności i czasów przejścia oraz lekkie trasy spacerowe. Na pieszych i rowerowych szlakach spotkasz unikalną roślinność i chronione zwierzęta, posłuchasz śpiewu ptaków, wypijesz łyk krystalicznej wody z górskich potoków nawet bez przegotowania. Nacieszysz oczy pięknem krajobrazów i spotkasz ludzi radosnych i życzliwych każdemu.

Jeśli planujesz urlop i wyjazd w Bieszczady a dokładnie do Cisnej – to dobrze trafiłeś. Na naszej witrynie internetowej ” Cisna – noclegi u Mirosławy ” znajdziesz ofertę noclegu dla turystów pragnących wędrować po Bieszczadach i odpoczywać w atrakcyjnej miejscowości Cisna. Informacje o naszym obiekcie, naszym regionie, atrakcjach i imprezach w naszej okolicy. W naszej ofercie :
– duży wygodny pokój na poddaszu do 6 miejsc noclegowych. Przy pokoju łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, tv sat, Internet Wi-Fi ( oferta całoroczna ).
– dwa pokoje 2-osobowe w domku letniskowym. Przy każdym pokoju łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, tv sat, Internet Wi-Fi ( oferta w sezonie letnim ).
Doskonałe warunki do odpoczynku w ciszy, spokoju i bliskim kontakcie z przyrodą oraz uprawiania turystyki górskiej, pieszej i rowerowej. A gdy przyjedziesz tu raz, będziesz wracał tu zawsze by w bieszczadzkiej głuszy naładować wyczerpane codziennym życiem ” baterie ” ….
Zapraszamy i zachęcamy do przyjazdu w Bieszczady.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Apartamenty Zakopane

    Czym Zakopane wyróżnia się na mapie górskich kurortów całej Europy? Lista zalet zimowej stolicy Polski jest naprawdę długa. Na pierwszym miejscu są oczywiście piękne góry. Może i nie najwyższe na kontynencie, ale za to na pewno niezwykle urokliwe. Zakochało się w nich już wielu turystów z innych krajów. Kolejnym ogromnym atutem Zakopanego są ludzie. Gdzie…

    Read more