Agroturystyka nad Bugiem

Agroturystyka nad Bugiem
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Wypoczynek blisko Ukrainy

W ostatnich miesiącach i latach Polska jest masowo odwiedzana przez ogromne ilości ludzi z Ukrainy. Kwestia co ich motywuje do odwiedzin akurat naszego kraju jest tu nieistotna, ważne natomiast jest to, że mimo masowych wyjazdów stamtąd, nadal jest to bardzo malowniczy kraj, który warto odwiedzić. Co jednak, gdy rozważamy taką opcję, ale nie jesteśmy pewni czy jednak się na nią zdecydujemy? Wybierzmy wtedy – na przykład w ramach naszych planów urlopowych – jakąś lokalizację w Polsce, która byłaby na tyle bliska Ukrainie, że jeśli jednak się na to zdecydujemy, to w ciągu godziny będziemy mogli znaleźć się już po drugiej stronie granicy.

Jednak jak znaleźć lokalizację, która byłaby blisko Ukrainy a przy tym nie byłaby zbyt droga? Odpowiedzią jest agroturystyka nad Bugiem. Liczne oferty gospodarstw agroturystycznych sprawiają, że poszczególne gospodarstwa rywalizują ze sobą zarówno ceną usług, jak i ich jakością. Jednocześnie, jako że Bug jednocześnie łączy i dzieli nasze kraje to jest to świetna lokalizacja aby wyskoczyć z niej na krótką (lub dłuższą) wizytę za wschodnią granicą. Będzie to o tyle łatwiejsze, że agroturystyka nad Bugiem oznacza bliskość jednego z największych polskich przejść granicznych – w Terespolu. W zależności od lokalizacji naszego gospodarstwa agroturystycznego możliwe będzie także skorzystanie z przejścia w Dorohusku. Niezależnie jednak od tego, którą wioskę w dolinie Bugu wybierzemy jako miejsce naszego wypoczynku może się okazać, że tak się zachwycimy okolicą że jednak zostaniemy w Polsce.

Pozostałe teksty o turystyce i rekreacji:

about author

admin

related articles

Sonda:

Czy Kaszuby to dobry kierunek dla osób zainteresowanych agroturystyką?

View Results

Loading ... Loading ...

Nowe opinie:

Zobacz także:

  • Turystyka biznesowa

    Ogólnie mianem turystyki określa się bardzo dużą ruchliwość ludzi, która jest związana z dobrowolną zmianą miejsca swojego zamieszkania oraz czasową zmianą trybu życia. Powody są różne i jest ich wiele, choć wciąż najbardziej popularnym jest zwiedzanie. Jednym z najbardziej interesujących rodzajów jest tzw. turystyka biznesowa, nazwana tak z powodu głównego motywu osoby podróżującej. Włącza się…

    Read more